>> Kutu Harf

Kutu harf tabelalar çok çeşitli malzemelerle üretilen, firmaların isim ve logolarını Router ve Lazer olarak bilinen cihazlarla keserek harf şekline getirilen uygulamalardır.

İç ve dış mekânlarda ışıklı ve ışıksız şekillerde kullanılmaktadır. Bu tür çalışmalar zarif ve ilgi çekici oldukları için özellikle alışveriş merkezleri gibi kapalı ortamlarda daha çok tercih edilmektedirler.

Kutu Harf Tabela Çeşitleri

Plexiglas Kutu

Dekota Kutu

Alüminyum Kutu

Paslanmaz Krom Kutu

Pirinç Kutu

Köpük Kutu

Konya Pleksi Kutu Harf - Pleksi Kutu Harf konya

Konya pleksi kutu harf tabela, firmaların profilini baştan oluşturan, estetik ve uzun ömürlü malzemelerin bir araya getirilmesi ile üretilen bir üründür. 

Kent Reklam, 25 yılı aşkın konya kutu harf imalatı tecrübesi ile, piyasanın sözü geçen firması olmuştur. Gümüş krom kutu harf, sarı krom kutu harf, konya pleksi kutu harf, konya alüminyum kutu harf gibi ürünlerin yalnızca Kent Reklam'a özel, yağmur ve toz geçirmeyen imalat özelliği ile montajını (konya pleksi kutu harf tabela montajı) sağlar. Kent Reklam, düzenli Ar-Ge araştırmaları ile, gelişen teknolojinin takibinde önemli bir bilince sahiptir.

Kent Reklam, Türkiye genelinde birçok il ve ilçelere kutu harf hizmeti veren bir imalatçı firma haline gelmekten gurur duymaktadır.

Kutu Harf uygulamalarımızdan bazıları..

Daha Fazla Uygulamalarımız için Facebook Sayfamızı Takip Edebilirsiniz.