>> Dijital Baskı

Dijital Baskı tabelaKent Reklam Tabela, Dijital Baskı, Afiş, Pankart, Totem Ve Reklamcılık Alanlarında En Uygun Fiyat Garantisi Veren Müşteri Odaklı Firmadır.

Dijital Baskı Merkezi

Konya'de En ucuz ve kaliteden taviz vermeden siz değerli müşterilerimize en hızlı dijital baskı çözümleri sunuyoruz.
Konya de uygun fiyatlı basılan baskılarınızı kargo ile tüm Türkiye'ye gönderiyoruz.
İç mekan ve dış mekan ayrıca uv baskı makineleri ile sorunsuz profesyonel bir firmayla çalışmak sizin de hakkınızdır. Konya dijital baskı firması olarak 17 Yıldır Konya'den tüm Türkiye'ye kusursuz hizmet.

Baskı ve Uygulama

Keşif, tasarım, baskı ve uygulama hizmetleri tek adreste. İşinde uzman ekibimiz ile sizlere baskı öncesi baskı ve montaj hizmetleri sunmaktayız. Farklı firmalar ile tek tek uğraşmayın diye sizlere ölçülerin alınmasından grafik tasarım hizmetine dijital baskıların basılmasından nakliye ve montajına kadar anahtar teslim hizmet sunuyoruz. üstelik Konya'de da daha ucuz fiyat alamayacaksınız. hem de sözleşmeli garantili.

Ücretsiz Tasarım

Yaptırmak istediğiniz tüm işlerin grafik ve tasarımları profesyonel ekibimiz tarafından ücretsiz olarak yapılmaktadır. Resimli yada özel tasarımlarınız konsept tasarım çalışmalarınız isterseniz whatsapp üzerinden, isterseniz ofisimizde kahvenizi yudumlarken sizin istediğiniz renk ve tasarımlarda uzman ekibimiz tarafından yapılır.

Hızlı Teslimat

Tarafınızca tasarımlarınıza onay verilmesinden sonra genelde 24 saat içinde basılır ve teslim edilir.

Dijital Baskılarınız 2 Yıl Garantili

Maxima dış mekan dijital baskı makinelerinde basılan tüm işleriniz dış mekanda her türlü hava şartlarına garantilidir.

Dijital Baskı Uygulamalı Ürünler

Folyo One Way Vision Kumlama Buzlama Cam Vitrin ve Araç Kaplama

Cam Vitrin Araç Vinil Giydirme

Konya Dijital Baskı Merkezi olarak, sizlere dükkan camlarınızı, dönemsel vitrin reklamlarını ve araçlarınızı, size özel etkileyici tasarımlarda solmaya karşı garantili ucuz ve hızlı profesyonel baskı ve uygulama hizmeti sunuyoruz.

Delikli Vinil Folyo

One way vision (delikli folyo) malzemenin en önemli özelliği bir taraf dışarıyı net bir şekilde görebilirken, bir taraf kesinlikle içeriyi göremez ve sadece yazı reklam ve resimleri görebilir.

Dekoratif Cam Kaplama

Ofis ve iş yerlerinizi, bölme ve paravanları estetik ve etkileyici tasarımlarda, ışığı kesmeden karartmadan kaplıyoruz. Gerek özel şekillerde kesimli gerekse baskılı olarak kumlama buzlama ve şeffaf vinil folyo uygulama

Kaliteli Dijital Baskı

160 cm enine Roland marka iç mekan baskı makinemiz sayesinde, fotoğraf kalitesinde hatasız, kusursuz baskılar alacaksınız.
320 cm eninde Maxima makinemiz sayesinde dış mekanda 2 yıl solmaya karşı garantili iç mekan kalitesinde kusursuz baskılar alacaksınız.
Dış mekanda her türlü hava şartında sıcak ve soğuk, yağmur ve kar her türlü doğal etkene karşı garantili dijital baskı.

En uygun Fiyat

Konya dijital baskı merkezi olarak sizlere kalite ve garanti şartlarını bozmadan, en uygun fiyatlar ile baskı hizmeti sunmak için tüm enerji ve tecrübemizi harcıyoruz. Konya de ve Türkiye genelinde solmazlık garantisi verebilen firmalar içinde bizden ucuzu yok. Bu konuda iddaalıyız. Fiyatlarımızı web sitemizde yayınlıyoruz. Böylece sizde bizim diğer firmalardan farkımızı anlayabileceksiniz.

Profesyonel Ekip

Bizimle çalışmaya başladığınızda, sizde anlayacaksınız ki ekibimizin tamamı işinde uzmandır. Telefon da bilgi aldığınız çalışanımızdan, sizi iyi anlayarak size özel çözümler ve tavsiyeler sunan satış personelimize, hayalinizdeki tasarımları en doğru şekilde ortaya çıkartan grafik tasarım ekibimizden, dijital baskı operatörlerimizden, montaj ve uygulama ekibimize kadar işinde uzman vizyon sahibi çalışma arkadaşlarımıza sahibiz. Bizimle çalışmanın farkını hissetmeye sizi de davet ediyoruz.

Hızlı Teslimat

Baskı merkezimizde, tüm işlerin tasarımı tamamlanıp onay alındığı anda baskı sırasına hemen alınır. Gerek reklamcılara fason baskı, gerek müşterilerimize doğrudan baskı olsun tüm işler 24 saate baskıdan çıkar. Teslime hazır hale gelir.

Ürün Çeşitliliği

Konya dijital baskı merkezimizde ihtiyaç duyacağınız hemen hemen tüm malzemelere baskı yapılmaktadır.

- Vinil Folyo (parlak ve mat)
- Lamine Çin Brandası
- İthal Dökme Vinil Branda
- One Way Vision ( Delikli Folyo)
- Kumlama Folyosu (cam buzlama)
- Şeffaf Folyo
- Işıklı Branda
- Citylight
- Blueback (bilboard)
- Cast Folyo (araç kaplama folyosu)

Dijital Baskı uygulamalarımızdan bazıları..

Daha Fazla Uygulamalarımız için Facebook Sayfamızı Takip Edebilirsiniz.